Zrzutka dla Banku Żywności

By in
Zrzutka dla Banku Żywności

Pomóż nam skutecznie dostarczać jedzenie!

Jesteśmy organizacją pozarządową, która już od ponad 20 lat, każdego dnia robi wszystko co w swojej mocy, aby ratować żywność przed zmarnowaniem i wspierać nią osoby najbardziej potrzebujące.

Czujemy odpowiedzialność za te osoby, chcemy im pomagać i wspierać żywnością. Chcemy nadal realizować swoją misję, ale dziś to my potrzebujemy Twojej pomocy, żeby móc pomagać innym.

DLACZEGO POTRZEBUJEMY POMOCY?

Obecnie zbieramy fundusze na rzecz działu logistyki w Banku Żywności w Krakowie. Rosnące ceny paliwa, prądu, ogrzewania, ubezpieczenia oraz napraw samochodów dostawczych to wyzwania, z jakimi przyszło się nam zmierzyć.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone m.in. na:

  • paliwo
  • rachunki za prąd, ogrzewanie, wodę, internet
  • utrzymanie magazynu i chłodni
  • ubezpieczenie floty
  • naprawy samochodów dostawczych
  • płace dla magazynierów i kierowców

O CO PROSIMY?

Prosimy o wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli kompleksowo zadbać o naszą logistykę. Jest to niezbędna część naszej działalności, która umożliwia przyjmowanie darowizn produktów świeżych i przekazywanie ich osobom najbardziej potrzebującym.

DLACZEGO WARTO NAS WESPRZEĆ?

Pomoc dla nas to pomoc dla 78 000 osób, które na co dzień zmagają się z problemem głodu i niedożywienia.

Przez te wszystkie lata przekazaliśmy miliony kilogramów jedzenia. Ogromna liczba osób dzięki naszej pracy otrzymuje żywność, na którą sami nie mogą sobie pozwolić. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Zrobimy wszystko, aby mimo przeciwności losu nadal pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat.

Link do strony Zrzutki: https://zrzutka.pl/z/pomoz-nam-skutecznie-dostarczac-jedzenie