Zbieramy na lodówki!

By in
574
Zbieramy na lodówki!

Nasza codzienna praca to wsparcie organizacji pozarządowych, które pomagają osobom najbardziej potrzebującym. Na co dzień współpracujemy z prawie 200 organizacjami i instytucjami dobroczynnymi z terenu całej Małopolski. To one wspomagają zebraną przez nas żywnością osoby w trudnej sytuacji życiowej poprzez bezpłatne posiłki i paczki.

W zeszłym roku rozdały one ponad 4 miliony kilogramów jedzenia. Stanowią równowartość 8 milionów posiłków. To niezwykle ważna pomoc dla wielu osób, których nie stać na zakup podstawowych produktów spożywczych zapewniających syty i zdrowy posiłek każdego dnia. Dużą część zebranych darów to świeża żywność uratowana przed marnotrawstwem z handlu i dystrybucji. Potrzebuje ona specjalnych warunków przechowywania, żeby bezpiecznie trafiła do potrzebujących.

Kilka z naszych organizacji partnerskich potrzebuje pilnie nowych sprzętów w postaci 3 zamrażarek, 1 lodówki i 1 szafy chłodniczej. Na ich zakup trzeba zebrać kwotę przynajmniej 11 000 zł. Organizacje, które z Waszą pomocą chcemy wesprzeć w działalności to: Stowarzyszenie Przyjaciół im. Świętego Brata Alberta z Krakowa, Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo w Rabce Zdrój oraz Parafia pw. Św. Jadwigi Królowej w Gorlicach.

Pomagają codziennie ponad 5000 osobom: chorym, ubogim rodzinom i samotnym oraz bezdomnym. Wydają paczki z żywnością i przygotowują ciepłe posiłki. Możemy razem pomóc wielu osobom w bardzo konkretny sposób. Jeśli wszystko się uda szybko zakupimy i dostarczymy potrzebny sprzęt. Facebook pokrywa za Ciebie wszystkie opłaty związane z obsługą, dlatego 100% kwoty datku zostanie przekazane bezpośrednio na zakup sprzętu.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)